Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Októberfeszt
I.
Kőbarka

Komoróczki András
Szabó-Komoróczki Csenge
Szilika Tamara

606,80
101,40
102,45
0
0
0
0
101,40
99,40
97,70
101,05
101,10
II.
A Ravasz az Agy és az Okkusok Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Telek Zoltán
601,05
98,70
101,10
98,00
95,35
100,35
95,00
0
100,75
100,40
0
99,75
III.
KIK

Rózsa Gábor
Varga Andrea
Bihari Kristóf

595,25
97,35
99,75
100,70
99,40
99,00
96,35
96,00
95,35
99,05
97,00
94,35
4.
CUHA

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

594,65
96,00
97,05
0
100,75
0
101,75
97,35
98,05
96,35
99,70
93,00
5.
Bójavadász Silye Imre
593,60
0
98,40
99,35
96,70
0
100,40
98,70
96,70
0
98,35
98,40
6.
Irányőr SE Bakonyi Aladár
Balogh Gábor
580,15
100,05
94,35
0
94,00
0
97,70
100,05
94,00
0
0
0
7.
  Szentes Olivér
402,00
0
95,70
0
102,10
0
0
0
0
101,75
0
102,45
8.
  Gránicz János
391,85
0
0
0
0
0
99,05
0
102,10
95,00
0
95,70
9.
BERT-Esély SE Willmann András
Beke Krisztina
Székely Ádám
288,10
0
93,00
0
98,05
0
0
0
0
0
0
97,05

Középfokú bajnokság B csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Gémes Októberfeszt
I.
MVM 5 dr. Kozubovics Dana
Mórocz Imre
Ugrin András
610,00
100,45
98,20
0
0
0
100,70
101,85
103,15
0
101,05
102,80
II.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
609,175
0
88,75
0
103,55
102,80
0
104,55
99,10
97,725
0
101,45
III.
Kékút Baric Ádám
602,425
0
96,85
101,45
100,85
0
0
103,20
101,80
97,725
0
97,40
4.
Gazdag család

Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
Gazdag Csaba

599,50
0
106,30
96,05
99,50
97,40
0
97,80
93,70
102,45
0
94,70
5.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
596,30
99,10
92,80
102,80
98,15
0
0
99,15
0
93,00
98,35
98,75
6.
  Székely Csaba
596,15
0
100,90
0
104,90
101,45
0
92,40
100,45
0
0
96,05
7.
BEAC Hegedüs András
Hegedüs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
Hegedüs Ágnes
594,25
101,80
102,25
92,00
0
0
98,00
100,50
0
0
99,70
0
8.
Adevinta

Márik Tibor
Szuromi Dóra
Szűcs Bálint

587,30
97,75
103,60
0
0
96,05
0
93,75
95,05
101,10
0
93,35
9.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
586,15
92,35
99,55
98,75
87,35
98,75
0
95,10
96,40
95,70
97,00
0
10.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Mátyás Mária
581,95
0
104,95
100,10
92,75
93,35
0
96,45
91,00
94,35
0
0
11.
AriSanyi
Komori Sándor
Komoriné Z. Aranka

567,50
0
90,10
97,40
96,80
94,70
0
91,05
97,45
0
0
0
12.
  Rácz Sándor
548.45
95,05
83,35
93,35
86,00
92,00
0
89,70
92,35
0
0
0
13.
  Vas Zoltán
473,60
0
87,40
0
0
0
99,35
87,00
0
99,75
0
100,10
14.
Hatalmasok Hauer Tamás Péter
Pintér György
466,00
0
94,15
0
91,40
100,10
0
88,35
0
0
0
92,00
15.
PSE Tekergők Dobay Laura
Szedlák Krisztina
Zelenka Balázs
272,50
91,00
91,45
0
90,05
0
0
0
0
0
0
0
16.
J+J Galajda János
Galajda Jánosné
269,80
96,40
84,70
0
88,70
0
0
0
0
0
0
0
17.
Turista Szalámik

Lázár Gabriella
Gaál Róbert

187,80
93,70
0
0
94,10
0
0
0
0
0
0
0
18.
Bandika Supreme

Egész Dénes
Springer Bence

181,50
0
86,05
0
95,45
0
0
0
0
0
0
0
19.
CsakGy Csizmadia Gyöngyi
Csizmadia Csilla
Csizmadia Anita
Németh Krisztina
Albert Adrien
Bertók Balázs
Bense Hajnalka
176,70
0
82,00
94,70
0
0
0
0
0
0
0
0
20.
Kis Mukkok Székely Ádám
103,15
103,15
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
21.
  Németh Anna
102,20
0
0
0
102,20
0
0
0
0
0
0
0
22.
Vízkelety Bt Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Papanek Ilona
Papanek Ernő
Kassay Erzsébet
95,40
0
95,40
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 6