Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Különdíjasok

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa őszi Gyermeknap Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
Mozgó bója Németh Gábor
Németh Krisztina
Tóth Béla
504,20
102,10
99,70
101,05
96,70
100,35
0
0
100,35
99,00
0
100,35
0
     
II.
Köbarka Komoróczki András
502,575
100,075
0
99,70
102,10
0
0
0
0
0
0
100,00
100,70
     
III.
  Marx István
501,50
98,05
98,35
98,35
100,75
99,00
97,00
100,00
99,00
100,35

101,40

0
0
     
4.
  Szentes Olivér
500,475
100,075
0
0
98,05
100,00
0
0
100,00
100,35
100,05
0
     
5.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Telek Zoltán

495,45
96,70
101,05
97,00
0
0
101,05
0
0
0
97,35
99,00
0
     
6.
  Gránicz János
489,04
0
0
0
95,35
0
98,35
0
0
99,00
98,70
0
98,00
     
7.
Bójavadász

Silye Imre
Kővágó Csaba
Hajdú Nagy Gergely

390,45
95,35
0
0
99,40
0
99,70
0
0
0

96,00

0
0
     
8.
Irányőr SE

Bakonyi Aladár
Balogh Gábor
Dobay Laura

193,35
94,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
99,35
     
9.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
191,00
0
97,00
0
94,00
0
0
0
0
0
0
0
0
     

B csoport állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa őszi Gyermeknap Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
MVM 5

dr. Kozubovics Dana
Mórocz Imre
Ugrin András
Kozma Imre
Merkelné Natalia

509,55
103,20
101,45
101,40
102,45
101,05
99,45
0
100,35
0
101,05
100,70
100,40
     
II.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
500,65
101,85
93,35
0
101,10
0
98,10
100,35
99,00
0
98,35
0
0
     
III.
Kékút Baric Ádám
499,50
99,15
102,80
0
97,05
0
100,80
0
0
0
99,70
0
0
     
4.
C kategória Márik Tibor
Szuromi Dóra
496,80
95,10
0
100,05
95,70
99,70
96,75
0
0
100,00
97,00
99,35
97,70
     
5.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
493,125
89,70
92,00
98,70
99,075
98,35
92,70
99,00
0
0
0
98,00
95,675
     
6.
Gazdag család

Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
Gazdag Csaba

485,15
89,70
97,40
96,00
99,075
97,00
94,05
0
0
0
0
0
95,675
     
7.
Batta túra team Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
404,50
104,55
98,75
0
0
0
102,15
0
0
0
0
0
99,05
     
8.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
380,90
96,45
100,10
0
94,35
0
90,00
0
0
0
0
0
0
     
9.
AriSanyi
Komori Sándor
Komoriné Z. Aranka
278,40
89,70
0

97,35

0
0
91,35
0
0
0
0
0
0
     
10.
MACI

Varga F. Zoltán
Varga Dóra
Varga Marcell

205,25
0
0
0
0
0
103,50
0
0
0
0
0
101,75
     
11.
  Rácz Sándor
183,05
87,00
96,05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
12.
BEAC Hegedüs András
Hegedüs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
100,50
100,50
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
13.
  Székely Csaba
97,80
97,80
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
14.
Hatalmasok Hauer Péter Tamás
Pintér György
95,40
0
0
0
0
0
95,40
0
0
0
0
0
0
     
15.
Mester-Emberek

Csizmadia Gyöngyi
Mester Bianka

94,70
0
94,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
16.
Cinikus lárma Kaulics Gábor
Kaulics-Rimán Erika
93,75
93,75
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
17.
  Papanek Ilona
Papanek Ernő
93,00
0
0
0
93,00
0
0
0
0
0
0
0
0
     
18.
PSE Tekergők

Szedlák Krisztina
Zelenka Zoltán
Zelenka Balázs

92,40
92,40
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     

 

Családi bajnokság állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa őszi Gyermeknep Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
Túramanók Abaffy Károly
Nemes Rita
Abaffy Kamilla
Abaffy Kornél
507,00
102,80
100,70
99,35
101,05
100,35
101,75
0
0
0
0
0
100,70
     
II.
Szanki Szutyokbányász

Varga Csanád
Tumbász Márton
Bajáró András
Varga István
Laluska Levente
Bánk Márton

500,50
100,10
0
100,70
0
99,00
98,375
0
0
100,00
100,35
0
99,35
     
III.
Szuper négyes Látrányiné Halász Ágnes
Látrányi Zsolt
Látrányi Dániel
Látrányi Bálint
495,175
101,45
99,35
98,00
97,00
0
98,375
0
0
0
0
0
98,00
     
4.
Vérrokonok és a jó nők Skorday László
Skordayné Kecskeméti Borbála
Skorday Mátyás
Skorday Nóra
Skorday Balázs
298,85
98,75
0
0
99,70
0

100,40

 

0
0
0
0
0
0
     
5.
Csókási család Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Attila
Csókási Opitz Elena
287,375
93,35
0
0
98,35
0
95,675
0
0
0
0
0
0
     
6.
Túrabot Szenczy Ágnes
Székely Sándor
286,675
92,00
0
0
0
0
95,675
0
0
0
99,00
0
0
     
7.
Moltári Molnár Tamás
Molnár Anetta
Molnár Milán
Molnár Ilián
Molnár Mira
195,40
97,40
98,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
8.
VAD Tárnok Attila
Markovics Diana
Bruckner Viktor
95,05
95,05
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     
9.
Tétova tévelygők

Ferencz Andrea
Zsíros József
Zsíros Boldizsár

94,70
94,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
     

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 5