Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Különdíjasok

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa őszi Gyermeknap Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Mátra Kupa Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
Mozgó bója Németh Gábor
Németh Krisztina
Tóth Béla
399,55
102,10
99,70
101,05
96,70
                       
II.
  Marx István
395,50
98,05
98,35
98,35
100,75
                       
III.
Köbarka Komoróczki András
301,875
100,075
0
99,70
102,10
                       
4.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Telek Zoltán

294,75
96,70
101,05
97,00
0
                       
5.
  Szentes Olivér
198,125
100,075
0
0
98,05
                       
6.
Bójavadász Silye Imre
Kővágó Csaba
194,75
95,35
0
0
99,40
                       
7.
CUHA Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
191,00
0
97,00
0
94,00
                       
8.
  Gránicz János
95,35
0
0
0
95,35
                       
9.
Irányőr SE

Bakonyi Aladár
Balogh Gábor
Dobay Laura

94,00
94,00
0
0
0
                       

B csoport állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa őszi Gyermeknap Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Mátra Kupa Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
MVM 5

dr. Kozubovics Dana
Mórocz Imre
Ugrin András
Kozma Imre
Merkelné Natalia

408,50
103,20
101,45
101,40
102,45
                       
II.
Gazdag család

Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
Gazdag Csaba

382,175
89,70
97,40
96,00
99,075
                       
III.
Szaszó Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné
379,475
89,70
92,00
98,70
99,075
                       
4.
Kékút Baric Ádám
299,00
99,15
102,80
0
97,05
                       
5.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
296,30
101,85
93,35
0
101,10
                       
6.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
290,90
96,45
100,10
0
94,35
                       
7.
C kategória Márik Tibor
Szuromi Dóra
290,85
95,10
0
100,05
95,70
                       
8.
Batta túra team Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
203,30
104,55
98,75
0
0
                       
9.
AriSanyi
Komori Sándor
Komoriné Z. Aranka
187,05
89,70
0

97,35

0
                       
10.
  Rácz Sándor
183,05
87,00
96,05
0
0
                       
11.
BEAC Hegedüs András
Hegedüs Ábel
Biró Aletta
Biró Fruzsina
100,50
100,50
0
0
0
                       
12.
  Székely Csaba
97,80
97,80
0
0
0
                       
13.
Mester-Emberek

Csizmadia Gyöngyi
Mester Bianka

94,70
0
94,70
0
0
                       
14.
Cinikus lárma Kaulics Gábor
Kaulics-Rimán Erika
93,75
93,75
0
0
0
                       
15.
  Papanek Ilona
Papanek Ernő
93,00
0
0
0
93,00
                       
16.
PSE Tekergők

Szedlák Krisztina
Zelenka Zoltán
Zelenka Balázs

92,40
92,40
0
0
0
                       
17.
   
                             
18.
   
                             
19.
   
                             

 

Családi bajnokság állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Gémes városismereti verseny Napernyő Kupa nyári Gyermeknap Kupa Eltájoló Kupa őszi Gyermeknap Kupa Spartacus Kupa Rezét Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Spartacus Kupa Silvanus tájfutó verseny Mátra Kupa Bakancsos Atom Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
Túramanók Abaffy Károly
Nemes Rita
Abaffy Kamilla
Abaffy Kornél
403,90
102,80
100,70
99,35
101,05
                       
II.
Szuper négyes Látrányiné Halász Ágnes
Látrányi Zsolt
Látrányi Dániel
Látrányi Bálint
395,80
101,45
99,35
98,00
97,00
                       
III.
Szanki Szutyokbányász

Varga Csanád
Tumbász Márton
Bajáró András
Varga István
Laluska Levente
Bánk Márton

200,80
100,10
0
100,70
0
                       
4.
Vérrokonok és a jó nők Skorday László
Skordayné Kecskeméti Borbála
Skorday Mátyás
Skorday Nóra
Skorday Balázs
198,45
98,75
0
0
99,70
                       
5.
Moltári Molnár Tamás
Molnár Anetta
Molnár Milán
Molnár Ilián
Molnár Mira
195,40
97,40
98,00
0
0
                       
6.
Csókási család Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Attila
Csókási Opitz Elena
191,70
93,35
0
0
98,35
                       
7.
VAD Tárnok Attila
Markovics Diana
Bruckner Viktor
95,05
95,05
0
0
0
                       
8.
Tétova tévelygők

Ferencz Andrea
Zsíros József
Zsíros Boldizsár

94,70
94,70
0
0
0
                       
9.
Túrabot Szenczy Ágnes
Székely Sándor
92,00
92,00
0
0
0
                       
10.
                                     
11.
                                     

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 5