Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa TUTI Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
  Gránicz János
704,35
0
0
0
0
101,40
0
99,35
0
99,70
0
101,75
101,05
100,40
98,70
100,70
II.
vvv.Turbócsigák Magyar Lajos
Magyar Emőke
698,55
0
100,35
98,00
101,05
96,00
0
100,70
0
0
100,05
100,05
98,35
97,70
0
0
III.
BERT-Esély SE Székely Adám
Beke Krisztina
Willmann András
697,25
99,70
99,00
0
99,70
100,05
0
0
0
0
98,70
99,05
99,70
96,35
100,05
0
4.
BEAC

Hegedűs András
Biró Fruzsina

690,80
98,35
0
99,35
0
97,35
100,00
0
0
101,05
97,35
0
97,00
0
97,35
0
5.
Cuha

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

683,75
97,00
0
0
97,00
98,70
0
0
100,35
97,00
0
97,70
0
95,00
96,00
0
6.
Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andra

493,80
0
0
0
0
0
0
0
99,00
0
101,40
96,35
0
95,00
0
98,00
7.
K2

Kardos Ferenc
Kardos Ferencné

486,70
0
0
0
0
0
0
98,00
0
98,35
96,00
95,00
0
0
0
99,35
8.
Bójavadászok

Silye Imre
Sándor Tímea

401,50
101,05
0
100,70
98,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
101,40
0
9.
  Szentes Olivér
101,75
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
101,75
0
0

Középfokú bajnokság B csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park verseny Gémes városismereti verseny Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa TUTI Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
Szögbelövők

Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra

715,15
102,10
102,50
0
103,50
0
99,70
0
101,40
0
101,80
99,75
0
94,35
102,10
101,75
II.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Kuhn Tamás
714,90
0
103,85
97,00
102,50
101,45
0
100,40
0
0
103,15
102,45
91,00
101,10
0
96,35
III.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc

709,30
100,75
0
99,70
98,45
102,80
101,05
0
97,35
101,75
96,40
0
101,80
0
100,75
100,40
4.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
702,325
0
99,80
0
100,475
100,10
0
101,75
100,05
99,05
97,75
101,10
97,75
98,40
0
0
5.
KIK

Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
Dankovits Péter

695,45
99,40
98,45
101,05
95,40
92,00
97,00
0
0
0
92,35
0
0
102,45
98,05
99,05
6.
Szaszó

Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné

690,475
0
97,75
0
100,475
96,05
0
99,05
98,70
97,70
93,70
93,00
99,10
95,70
96,70
0
7.
Vizkelety BT

Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Taigiszer Csaba
Taigiszer Mónika
Taigiszer Márton
Taigiszer Lili

687,85
0
97,10
0
96,75
98,75
0
0
0
0
0
98,40
95,05
99,75
99,40
97,70
8.
  Rácz Sándor
683,95
0
89,00
98,35
90,00
92,35
98,35
96,35
96,00
100,40
0
97,05
96,40
97,05
95,35
95,00
9.
Bushidó Bodorné Nagy Gabriella
Farkas Ildikó
Bodor Sándor
671,65
96,70
91,70
0
0
0
0
97,70
0
0
95,05
94,35
103,15
93,00
0
0
10.
Jólfésűlt Úriemberek

Bruckner Viktor
Fodor Zoltán

653,45
95,35
93,05
0
92,70
0
0
0
0
95,00
91,00
0
92,35
0
94,00
0
11.
Csibu Bugyi Attila
Csizmadia Gyöngyi
579,35
94,00
101,15
0
94,05
94,70
0
0
0
96,35
99,10
0
0
0
0
0
12.
Szuper csigák Baloghné Mina Ildikó
Bódisné Pávlik Judit
Mina Anikó
Dorák Tamás
Dorák Istvánné
472,85
0
90,35
0
91,35
0
0
95,00
0
0
100,45
95,70
0
0
0
0
13.
  Csonka Károly
191,10
0
0
0
0
97,40
0
0
0
0
0
0
93,70
0
0
0
14.
Vadrigó Horváth István
Pupp János
Puppné Donner Mária
Bakos Andrea Ágne
100,45
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100,45
0
0
0
15.
Danik Szonda Dániel
Major Bernadett
Szecsey Márton
94,40
0
94,40
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Középfokú bajnokság családi kategóriájának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Silvanus parkverseny Gémes park- verseny Gémes városismereti verseny Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa TUTI Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Kőbánya Kupa Gyermeknap Kupa Velence Kupa Campona Kupa Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Köztársaság kupa
I.
MACI

Varga F. Zoltán
Varga Bence
Varga Dóra

705,30
97,00
0
0
99,40
101,75
0
100,00
100,35
101,05
99,70
99,70
101,40
96,00
101,05
0
II.
Erdei Rakéták

Nagy Norbert
Nagy Sólyom

702,30
99,70
100,05
99,70
98,05
100,40
100,00
0
0
99,70
98,35
101,05
98,70
101,40
99,70
99,00
III.
Csókási csapat

Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Szilvia
Pryma Veronika

695,85
101,05
97,35
101,05
95,35
96,35
0
0
99,00
98,35
0
97,00
96,00
98,70
97,00
100,35
4.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
577,35
0
96,00
97,00
94,00
95,00
0
0
0
97,00
0
0
0
0
98,35
0
5.
Mónika és a három Királyok Király Mónika
Király Zsolt
Király Zoltán
Király Dániel
495,55
0
98,70
98,35
102,10
99,05
0
0
0
0
0
0
97,35
0
0
0
6.
Bicskei Trapperek Balázs József
Balázsné Tóbiás Ildikó
Bálázs Péter
492,45
98,35
101,40
0
0
0
0
0
0
0
97,00
98,35
0
97,35
0
0
7.
Simon's cats

Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Simon Gábor
Dániel Andrea
Simon Veronika
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián

401,90
0
0
0
100,75
0
0
0
0
0
101,05
0
100,05
100,05
0
0
8.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
194,40
0
0
0
96,70
97,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 7