Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Mátra Kupa Köztársaság Kupa
I.
vvv.Turbócsigák Magyar Lajos
Magyar Emőke
802,50
99,35
100,00
100,35
99,35
100,70
97,00
100,70
0
99,70
100,35
100,05
100,00
99,75
100,00
97,35
100,35
99,00
0
II.
Cuha

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

787,75
98,00
0
0
98,00
98,00
99,70
0
100,35
0
0
98,70
0
0
0
96,00
99,00
0
0
III.
  Gránicz János
603,25
0
0
0
0
0
101,05
99,35
0
0
0
101,40
0
100,70
0
100,05
0
0
100,70
4.
Okkusok

Magyar Máté
Szalai Andrea

593,10
0
0
0
0
0
0
0
99,00
101,05
99,00
97,35
0
0
0
98,70
0
0
98,00
5.
K2 Kardos Ferenc
489,35
0
0
99,00
0
0
0
98,00
0
97,00
0
96,00
0
0
0
0
0
0
99,35
6.
  Szentes Olivér
403,15
100,70
0
0
100,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
101,40
0
100,35
0
7.
BEAC

Hegedűs András
Biró Fruzsina

294,70
0
0
0
0
0
98,35
0
0
98,35
0
0
0
98,00
0
0
0
0
0
8.
Bójavadászok

Silye Imre
Sándor Tímea

99,35
0
0
0
0
99,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

B csoport végeredménye

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Mátra Kupa Köztársaság kupa
I.
MACI

Varga F. Zoltán
Varga Bence
Varga Dóra Kinga
Simon Ádám

816,55
100,00
0
101,75
0
97,10
101,80
102,10
101,75
103,50
0
101,45
100,70
103,50
0
98,75
0
0
0
II.
Béres Cseppek Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Kuhn Tamás
810,17
0
103,85
0
0
102,50
100,45
99,40
0
102,15
0
102,80
98,00
90,00
0
101,05
0
0
96,35
III.
Szögbelövők

Szabó Endre
dr.Hegedűs Nóra

807,05
0
102,50
99,05
0
103,85
0
0
100,40
100,80
0
98,75
99,35
0
0
93,35
0
99,35
101,75
4.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
797,975
0
99,80
97,70
99,00
100,475
99,10
100,75
99,05
96,75
99,70
100,10
0
96,75
0
97,40
0
98,00
0
5.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Udvardi Balázs

794,65
0
0
100,40
0
98,45
103,15
0
96,35
94,05
101,05
0
0
100,80
0
0
0
0
100,40
6.
Szaszó

Szonda Ferenc
Szonda Ferencné
Szabó József
Szabó Józsefné

793,725
0
95,75
95,00
100,35
100,475
95,05
98,05
97,70
92,70
98,35
92,00
0
98,10
100,00
94,70
0
100,70
0
7.
  Rácz Sándor
754,20
0
89,00
0
0
89,00
92,35
95,35
95,00
0
0
96,05
0
95,40
0
96,05
0
0
95,00
8.
Vizkelety BT

Taigiszerné Vizkelety Judit
Fazekasné Vizkelety Klára
Taigiszer Csaba
Taigiszer Mónika
Taigiszer Márton
Taigiszer Lili

679,85
0
97,10
0
0
95,75
97,75
0
0
0
0
97,40
0
94,05
0
100,10
0
0
97,70
9.
Bushidó Bodorné Nagy Gabriella
Farkas Ildikó
Bodor Sándor
666,30
0
91,70
96,35
0
0
0
96,70
0
94,05
0
93,35
0
102,15
0
92,00
0
0
0
10.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
Dankovits Péter
577,05
0
98,45
0
0
94,40
91,00
0
0
91,35
0
0
0
0
0
102,80
0
0
99,05
11.
Szuper csigák Baloghné Mina Ildikó
Bódisné Pávlik Judit
Mina Anikó
Dorák Tamás
Dorák Istvánné
468,85
0
90,35
0
0
90,35
0
94,00
0
99,45
0
94,70
0
0
0
0
0
0
0
12.
CSIBU

Bugyi Attila
Csizmadia Gyöngyi

386,00
0
101,15
0
0
93,05
93,70
0
0
98,10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
13.
Jólfésűlt Úriemberek

Bruckner Viktor
Fodor Zoltán

364,75
0
91,70
0
0
91,70
0
0
0
90,00
0
0
0
91,35
0
0
0
0
0
14.
Danik

Szonda Dániel
Major Bernadett
Szecsey Márton

190,05
0
93,05
0
0
0
0
0
0
0
97,00
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
  Csonka Károly
189,10
0
0
0
0
0
96,40
0
0
0
0
0
0
92,70
0
0
0
0
0
16.
Vadrigó

Horváth István
Pupp János
Puppné Donner Mária
Bakos Andrea Ágnes

99,45
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
99,45
0
0
0
0
0

Családi kategória végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Gémes parkverseny Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Velence Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Mátra Kupa Köztársaság kupa
I.
Simon's cats

Kucsera Panna
Kucseráné Dániel Tímea
Kucsera Dorka
Simon Gábor
Dániel Andrea
Simon Veronika
Kucsera Bence
Kucsera Krisztián

802,90
0
0
100,00
0
100,40
0
0
0
100,70
100,00
0
100,35
101,05
99,00
99,70
0
100,00
0
II.
Erdei Rakéták

Nagy Norbert
Nagy Sólyom

802,60
100,00
100,05
0
0
99,05
101,40
0
0
99,35
0
100,70
99,00
99,70
100,35
101,05
0
0
99,00
III.
Csókási csapat Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Szilvia
Pryma Veronika
784,75
0
97,35
0
0
96,35
97,35
0
100,00
0
0
98,00
0
97,00
0
98,35
0
0
100,35
4.
Mónika és a három Királyok Király Mónika
Király Zsolt
Király Zoltán
Király Dániel
398,85
0
98,70
0
0
101,75
100,05
0
0
0
0
0
0
98,35
0
0
0
0
0
5.
Bicskei Trapperek Balázs József
Balázsné Tóbiás Ildikó
Bálázs Péter
395,75
0
101,40
0
0
0
0
0
0
98,00
0
99,35
0
0
0
97,00
0
0
0
6.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamás
287,00
0
96,00
0
0
95,00
96,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
196,40
0
0
0
0
97,70
98,70
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 8