Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Különdíjasok

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport eredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Hollós Kupa Napernyő Kupa Gyermeknap Kupa Föld Napja Kupa Gizella Kupa Bakancsos Atom Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Gémes Októberfeszt Zemplén Kupa Gémes Kupa Varsányi Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
  Szentes Olivér
401,80
101,75
0
100,35
99,35
0
100,35
                       
II.
Bójavadászok

Silye Imre
Kővágó Csaba

300,10
99,05
0
0
100,70
100,35
0
                       
III.

Irányőr SE

Bakonyi Aladár
Balogh Gábor

296,70
97,70
100,00
99,00
0
0
0
                       
4.
Kőbányai Barangolók Marx István
294,35
96,35
0
0
0
99,00
99,00
                       
5
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Dósa Brigitta

198,40
100,40
0
0
98,00
0
0
                       
6.
CUHA

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

95.00
95,00
0
0
0
0
0
                       
7.
                                         
8.
   
                                   

B csoport eredménye

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Hollós Kupa Napernyő Kupa Gyermeknap Kupa Föld Napja Kupa Gizella Kupa Bakancsos Atom Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Gémes Októberfeszt Zemplén Kupa Gémes Kupa Varsányi Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
MVM 5

dr. Kozubovics Dana
Mórocz Imre
Ugrin András
Merkelné Natalia

505,50

103,20
100,35
100,40
97,40
103,15
98,40
                       
II.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
505,25
97,80
0
101,75
102,80
100,45
102,45
                       
III.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
Gazdag Csaba
486,35
99,15
0
99,05
94,70
97,75
95,70
                       
4.
Szaszó Szonda Ferenc
Szabó József
Szabó Józsefné
475,55
91,05
0
97,70
93,35
96,40
97,05
                       
5.
Maci

Varga F. Zoltán
Varga Dóra

299,35
96,45
0
0
0
101,80
101,10
                       
6.
  Nagy Norbert
Vékás Csilla Márta
295,65
104,55
0
0
92,00
99,10
0
                       
7
C kategória Márik Tibor
Szuromi Dóra
295,30
101,85
0
0
0
93,70
99,75
                       
8.
Pentele TE

Tomacsek Tamás
Burits Eszter

286,20
93,75
0
0
101,45
91,00
0
                       
9.
PSE Tekergők

Dobay Laura
Szedlák Krisztina
Zelenka Zoltán
Nagy Éva Ildikó

282,35
87,00
99,00
96,35
0
0
0
                       
10.
AriSanyi Komori Sándor
Komoriné Z. Aranka
281,75
92,40
0
95,00
0
0
94,35
                       
11.
Szanki Szutyokbányászok

Varga István
Varga Csanád
Sziráki László
Tumbász Márton
Laluska Levente

191,10
98,75
92,35
0
                       
12.
Kékút Baric Ádám
189,80
89,70
0
0
100,10
0
0
                       
13
Cukormáz

Hornyák Orsolya
Bek Mirabella

188,05
0
0
0
0
95,05
93,00
                       
14.
  Vas Zoltán
184,40
88,35
0
0
96,05
0
0
                       
15.
Batta Túra Team

Vízhányó Eszter
Nagy Béla

100,50
100,50
0
0
0
0
0
                       
16.
Csip-csip

Merényi Márton
Oláh Zsófia

95,10
95,10
0
0
0
0
0
                       
                                           

 

Családi bajnokság eredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Hollós Kupa Napernyő Kupa Gyermeknap Kupa Föld Napja Kupa Gizella Kupa Bakancsos Atom Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Gémes Októberfeszt Zemplén Kupa Gémes Kupa Varsányi Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Mátra Kupa Köztársaság Kupa Avar Kupa
I.
                                         
II.
                                         
III.
                                         
4.
                                         
5.
                                         
6.
                                         
7.
                                         
8.
                                         
9.
                                         

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 5