Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság (OKTT)

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság (BTT)

Helyezettek

Különdíjasok

.

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság (OKTT) összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának állása

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes Tavaszváró Kupa

Satöbbi Kupa

Spartacus Kupa egyéni Gémes parkverseny Rezét Kupa csapat középfok Gémes Tavasz Kupa Varsányi Kupa Bakancsos Atom Kupa Gyermeknap Kupa Hollós Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Természetismereti túraverseny Zemplén Kupa Spartacus Kupa Gémes Kupa Gémes Októberfeszt Gémes Liget Kupa Avar Kupa
I.
MVM-5 Mórocz Imre
dr. Kozubovics Dana
Baticseva Natalja
395,15 102,10 96,00 99,00 98,05                              
II.
  Marx István 393,80 96,70 97,35 100,35 99,40                              
III.
A Ravasz és az Agy Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
203,50 0 101,40 0 102,10                              
4.
  Szentes Olivér 200,80 100,75 100,05 0 0                              
5.
Bójavadász Silye Imre 200,15 99,40 0 0 100,75                              
6.
Irányőr SE Bakonyi Aladár 194,75 98,05 0 0 96,70                              
7.
  Gránicz János 192,70 0 98,70 0 94,00                              
8.
KIK Rózsa Gábor
Varga Andrea
190,70 95,35 0 0 95,35                              
9.
CUHA

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

94,00 94,00 0 0 0                              
10.
                                           

Középfokú bajnokság B csoportjának állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes Tavaszváró Kupa

Satöbbi Kupa

Spartacus Kupa egyéni Gémes parkverseny Rezét Kupa csapat középfok Gémes Tavasz Kupa Varsányi Kupa Bakancsos Atom Kupa Gyermeknap Kupa Hollós Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Természetismereti túraverseny Zemplén Kupa Spartacus Kupa Gémes Kupa Gémes Októberfeszt Gémes Liget Kupa Avar Kupa
I.
Kóbonzó

Heidinger Tibor
Morovik Attila

298,15 102,45 99,00 0 96,70                              
II.
Maci

Varga F. Zoltán
Simon Ádám
Varga Dóra
Szabó Bence

199,75 0 100,35 0 99,40                              
III.
Kékút Baric Ádám 197,80 95,70 0 0 102,10                              
4.
  Vas Zoltán 195,10 99,75 0 0 95,35                              
5.
  Zalavári András 187,00 93,00 0 0 94,00                              
6
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
101,10 101,10 0 0 0                              
7
Mágneses deklináció Rojcsek Gusztáv 100,75 0 0 0 100,75                              
8
Kettősfogat

Vízhányó Eszter
Puskás Anna

98,40 98,40 0 0 0                              
9
Szanki Szutyokbányászok

Varga István
Varga Levente
Varga Csanád
Varga F. Mónika

98,05 0 0 0 98,05                              
10
Túra Rudik

Márik Tibor
Szuromi Dóra

97,05 97,05 0 0 0                              
11
  Sági Eszter 94,35 94,35 0 0 0                              

 

Családi - Senior bajnokság állása

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes Tavaszváró Kupa Satöbbi Kupa

Spartacus Kupa egyéni

Gémes parkverseny Rezét Kupa csapat középfok Gémes Tavasz Kupa Varsányi Kupa Bakancsos Atom Kupa Gyermeknap Kupa Hollós Kupa Eltájoló Kupa Campona Kupa Természetismereti túraverseny Zemplén Kupa Spartacus Kupa Gémes Kupa Gémes Októberfeszt Gémes Liget Kupa Avar Kupa
I.
Mélytengeri Herkenytyűk

Micsinai Daniella
Horváth Balázs

202,20 102,10 0 0 100,10                              
II.
Wander Woman Halász Ágnes 200,85 98,05 0 0 102,80                              
III.
Kismicskuk Micsku Mihály
Micsku Mihályné
Micsku Benedek Ábel
Micsku Emma Sára
Micsku Csenge Lívia
Micsku Boglárka Klára
Micsku Mihály Ferenc
196,80 99,40 0 0 97,40                              
4
Pattantyús

Pattantyús-Ábrahám Sándor
Pattantyús-Ábrahám Sándorné

193,45 95,35 0 0 100,10                              
5
Szaszó

Szonda Ferenc
Szabó József
Szabó Józsefné

192,75 96,70 0 0 96,05                              
6
Csonka-Pápai

Csonka Károly
Pápai Géza
Szendrő István
Balázs Eszter
Varga Gábor

186,00 94,00 0 0 92,00                              
7
Kergebirge

Erdei Tündér Nóra
Erdei Márk Csongor
Erdei Szabolcs
Cséke Beátrix

101,45 0 0 0 101,45                              
8
Hajnalcsillag

Géringer Hajnal
Ciceu Laura
Kacsó Csilla
Károly Kamilla
Luna kutya

100,75 100,75 0 0 0                              
9
VAD Bruckner Viktor
Tárnok Attila
Markovics Diána
94,70 0 0 0 94,70                              
10
Keresgélők Ágoston Emese
Metzker József
Piri Hajnalka
93,35 0 0 0 93,35                              

 

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 5