Országos Középfokú Tajék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Különdíjasok

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

Középfokú bajnokság A csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Silvanus parkverseny Gyermeknap Kupa Föld Napja Kupa Gémes városismereti verseny Campona Kupa Gémes Szeptemberfeszt Gémes Kupa Silvanus tájékozódási verseny Varsányi Kupa
I.
  Szentes Olivér
503,55
101,75
0
99,35
0
0
0
100,70
0
100,70
101,05
II.
Bójavadász

Silye Imre

501,80
99,05
0
100,70
100,35
0
100,70
98,675
100,35
99,35
99,70
III.
A Ravasz és az Agy

Pogáts Dávid
Dravecz Ferenc
Dósa Brigitta

498,425
100,40
100,00
98,00
0
100,00
99,35
98,675
0
98,00
98,35
4.
Kőbányai Barangolók Marx István
392,35
96,35
0
0
99,00
0
98,00
0
99,00
0
0
5.

Irányőr SE

Bakonyi Aladár
Balogh Gábor

194,70
97,70
0
0
0
0
0
0
0
0
97,00
6.
CUHA

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella

95.00
95,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Középfokú bajnokság B csoportjának végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Gémes parkverseny Silvanus parkverseny Gyermeknap Kupa Föld Napja Kupa Gémes városismereti verseny Campona Kupa Gémes Szeptemberfeszt Gémes Kupa Silvanus tájfutóverseny Varsányi Kupa
I.
Kőbonzó Heidinger Tibor
Morovik Attila
509,20
97,80
0
102,80
101,45
0
101,75
101,75
101,45
0
96,00
II.
 

Nagy Norbert
Vékás Csilla Márta

502,75
104,55
100,05
92,00
100,10
99,00
99,05
0
98,75
97,35
0
III.
C kategória

Márik Tibor
Szuromi Dóra
Hajdú Attila

499,45
101,85
0
0
94,70
0
0
0
102,80
98,70
101,40
4.
MVM 5 dr. Kozubovics Dana
Mórocz Imre
Ugrin András
Merkelné Natalia
497,15
103,20
0
97,40
102,80
0
97,70
0
96,05
96,00
0
5.
Szanki Szutyokbányászok

Varga István
Varga Csanád
Sziráki László
Tumbász Márton
Laluska Levente

496,65
0
101,40
98,75
93,35
0
0
95,00
100,10
101,40
0
6.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
Gazdag Csaba
489,30
99,15
0
94,70
98,75
0
95,00
97,70
94,70
0
98,70
7.
Szaszó Szonda Ferenc
Szabó József
Szabó Józsefné
487,55
91,05
0
93,35
97,40
0
100,40
99,05
93,35
0
97,35
8.
Pentele TE

Tomacsek Tamás
Burits Eszter

483,60
93,75
0
101,45
92,00
0
96,35
0
0
0
100,05
9.
  Vas Zoltán
475,15
88,35
98,70
96,05
0
0
0
92,00
100,05
10.
Kékút Baric Ádám
387,60
89,70
0
100,10
0
0
0
100,40
97,40
0
0
11.
Batta Túra Team

Vízhányó Eszter
Nagy Béla
Puskás Zoltán
Puskás Anna

200,85
100,50
0
0
0
100,35
0
0
0
0
0
12.
AriSanyi Komori Sándor
Komoriné Z. Aranka
188,75
92,40
0
0
0
0
0
96,35
0
0
0
13.
Tóthék Tóth Péter
97,35
0
97,35
0
0
0
0
0
0
0
0
14.
Turista szalámik

Lázár Gabriella
Gaál Róbert

96,00
0
96,00
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Csip-csip

Merényi Márton
Oláh Zsófia

95,10
95,10
0
0
0
0
0
0
0
0
0
16.
PSE Tekergők Nagy Éva Ildikó
87,00
87,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 5