Országos Középfokú Tájék. Túrabajnokság

Budapesti Tájékozódási Túrabajnokság

Helyezettek

Fényképek

Országos Középfokú Tájékozódási Túrabajnokság összesített versenye

A csoport végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Velence Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Mátra Kupa Köztársaság Kupa
I.
Okkusok Magyar Máté
Szalai Andrea
Dravecz Ferenc
706,70
99,35
0
0
101,40
100,40
100,70
101,40
101,40
98,70
0
100,05
0
0
101,05
0
97,00
100,35
II.
vvv.Turbócsigák Magyar Lajos
Magyar Emőke
702,50
100,70
100,35
98,00
98,70
0
99,35
0
0
101,40
100,00
98,70
0
100,35
98,35
100,35
98,35
0
III.
Bójavadászok Silye Imre
Sándor Tímea
693,60
0
0
0
97,35
99,05
0
98,70
97,35
100,05
0
101,40
0
0
0
0
99,70
0
4.
  Gránicz János
689,15
0
0
0
0
97,70
98,00
97,35
101,40
0
0
96,00
0
0
99,70
0
99,00
5.

CUHA

Fehérvári Máté
Mészáros Gabriella
685,05
0
99,00
99,35
96,00
95,00
0
0
0
97,35
0
97,35
0
99,00
97,00
0
0
0
6.
BEAC Hegedűs András
497,90
0
0
0
100,05
101,75
0
100,05
100,05
96,00
0
0
0
0
0
0
0
7.
  Szentes Olivér
299,75
98,00
0
100,7
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
101,05
8.
K2 Kardos Ferenc
291,35
0
0
0
0
96,35
0
96,00
0
0
0
0
0
0
0
99,00
0

B csoport végeredménye

 

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Velence Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny Mátra Kupa Köztársaság kupa
I.
A Ravasz és az Agy Pogáts Dávid
Dósa Brigitta
707,50
0
101,40
0
100,10
100,40
99,05
101,75
100,05
102,80
0
0
0
0
98,40
0
100,70
100,35
II.
Béres Cseppek

Béres Vilmos
Béresné Szepesi Gabriella
Kutasi Lajos
Kuhn Tamás

697,75
0
0
0
94,70
101,75
97,70
99,05
0
100,10
0
100,40
0
0
99,75
0
0
0
III.
Gazdag család Gazdag László
Gazdag Lászlóné
Gazdag László
694,95
0
98,70
0
102,80
99,05
96,35
95,00
98,70
94,70
100,00
96,35
0
0
94,35
0
99,35
0
4.
KIK Rózsa Gábor
Bihari Kristóf
Varga Andrea
Dankovits Péter
692,05
0
0
0
98,75
95,00
0
100,40
0
98,75
0
97,70
0
0
102,45
0
0
99,00
5.
Bushido Bodorné Nagy Gabriella
Farkas Ildikó
Bodor Sándor
691,65
100,70
0
0
96,05
0
100,40
0
98,70
96,05
0
101,75
0
0
95,70
0
98,00
0
6.
Szupercsigák

Baloghné Mina Ildikó
Bódisné Pávlik Judit
Mina Anikó
Dorák Tamás
Dorák Istvánné

492,45
98,00
0
100,00
0
0
0
0
0
97,40
0
0
100,00
0
97,05
0
0
0
7.
Budai Petőfi TE Csonka Károly
488,70
0
100,05
0
0
96,35
95,00
0
96,00
92,00
0
0
0
0
93,00
0
0
0
8.
  Rácz Sándor
482,85
0
0
0
92,00
0
0
0
97,35
93,35
0
99,05
0
0
101,10
0
0
0
9.
Jólfésűlt Úriemberek Bruckner Viktor
Fodor Zoltán
396,60
0
0
0
101,45
97,70
0
0
0
101,45
0
96,00
0
0
0
0
0
0
10.
Szelid Gesztenye

Dugonics Judit
Fejér Gábor

390,40
99,35
97,35
0
0
0
101,75
97,70
96,00
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11.
Téelosztók Gábris József
Menyhért Balázs
Szűcs Sándor
Pintér Mónika
285,70
0
96,00
0
93,35
0
0
96,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
12.
Ciprus Pogáts Johanna
Tóth Kornél
Udvardi Balázs
97,40
0
0
0
97,40
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Családi kategória végeredménye

helyezés csapatnév csapattagok Össz pontszám Bakancsos Atom Kupa Tavaszi Mátra Kupa Rezét Kupa Gémes Sziget Kupa Föld Napja Kupa Varsányi Kupa Velence Kupa Kőbányai Barangolók Kupa Gyermeknap Kupa Napernyő Kupa Campona Kupa Eltájoló Kupa Zemplén Kupa Gémes Kupa Katica Tanya Zöldpont tájékozódási turaverseny 0Mátra Kupa Köztársaság kupa
I.
Ötösfogat Puskásné Vízhányó Eszter
Puskás Zoltán
Puskás Anna
Puskás András
Puskás Tamás
705,75
99,70
101,05
0
103,15
99,70
99,35
0
99,70
0
0
100,40
0
0
96,70
0
101,05
100,70
II.
Maci

Varga F. Zoltán
Vargáné Sere Beáta
Varga Bence
Varga Dóra Kinga

704,725
0
0
0
96,40
101,05
98,00
101,05
101,05
99,375
0
101,75
0
0
100,75
0
99,70
99,35
III..
Simon's cats Kucsera Panna
Simon Veronika
Dániel Andrea
Kucseráné Dániel Tíme
687,90
0
98,35
0
95,05
0
0
0
0
101,40
99,00
97,70
0
0
98,05
0
98,35
0
4.
Egri Birds Kucsera Dorka
Molnár Anikó
Kucsera Bence
Simon Gábor
Kucsera Krisztián
686,55
0
99,70
0
97,75
0
0
0
0
96,00
100,35
96,35
0
0
99,40
0
97,00
0
5.
Csókási csapat Csókási Zsolt
Csókásiné Oláh Andrea
Csókási Szilvia
Pryma Veronika
Aufmuth Attila
574,74
0
0
0
92,35
0
0
97,00
97,00
0
0
95,00
0
0
95,35
0
0
98,00
6.
Dráva Folyamat Valkai Zsolt
Valkai Júlia
Valkai Annamária
497,55
97,00
0
0
101,80
0
100,70
99,70
98,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
Bicskei Trapperek Balázs József
Balázsné Tóbiás Ildikó
Bálázs Péter
398,25
0
0
0
100,45
0
0
98,35
0
97,35
0
0
0
0
102,10
0
0
0
8.
J+J Galajda János
Galajda Jánosné
Németh Lili Fanni
387,40
98,35
97,00
0
93,70
98,35
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9.
Mónika és a 3 Királyok Király Mónika
Király Zsolt
Király Zoltán
Király Dániel
299,20
101,05
0
0
99,10
0
0
0
0
0
0
99,05
0
0
0
0
0
0
10.
Vadmalacok Kincses Sándor
Kincses Judit
Kincses Tamara
Kincses Eszter
Kincses Tamá
282,00
0
0
0
91,00
97,00
0
0
0
0
0
0
0
0
94,00
0
0
0

Az összesített versenyben figyelembe vett versenyek száma: 7